Lennuinfo

Aurinko Tallinnast algavate reiside lende teostab lennufirma Smartlynx. Osad reisid toimuvad ka liinilendudega.
Helsingist algavaid reise lennatakse põhiliselt Finnairi liini- või tellimuslendudega. 

 Lentomatkalla 

Lennuajad

Lennuajad võivad meist mitteolenevatel põhjustel muutuda. Kõikidest muutustest informeerime meie edasimüüjaid ning kliente. Muutused ilmuvad ka meie kodulehele uudiste alla. 24 t enne reisi algust soovitame lennuajad kindlasti üle kontrollida kas Aurinko büroost telefonil 666 76 30 või oma reisibüroost, sihtkohas aga meie esindajatelt.
Lennujaamas tuleb olla hiljemalt 2 tundi enne väljalendu. Aurinko ei kanna vastutust reisijate eest, kes jõuavad lennujaama hiljem.

Nimemuutus tellimuslendudel

Palume reisijatel oma andmete (nimi, hotell, kuupäevad) õigsust kontrollida nii arvel kui ka reisidokumentidel. Reisija ees- ja perekonnanime kirjapilt peab olema sama mis reisidokumendil (pass, id-kaart). Reisija nime saab muuta tellimuslendudel hiljemalt 7 päeva enne reisi, tasudes selle eest 60 eurot. Liinilendudel ei pruugi nimevahetus võimalik olla.

Lennupiletid

Müüme Aurinko sihtkohtadesse piiratud koguses ka ainult lennupileteid. Tellimuslendude puhul võite osta nii edasi-tagasi kui ka ühe suuna pileteid. Ühe suuna pilet on 25% odavam kui edasi-tagasi pilet. Lastele soodustust ei ole. Kaheks või enamaks nädalaks ostetud lennupilet on kallim kui ühe nädala pilet. Tellimuslendudele pääseb Aurinko voucheri alusel. Kui voucher ära kaob, pöörduge meie esindaja poole.