Äriklassi ootesaal Nordea Lounge

Nordea Lounge on mõeldud mugavust hindavale reisijale, kes soovib oma lennueelset ooteaega veeta kõige meeldivamal viisil. Nordea Lounge pakub võimalusi meelelahutuseks, lugemiseks, töötegemiseks ning üksi või reisiseltskonnaga reisiks ettevalmistuste tegemiseks. Nordea Lounge asub reisiterminali kinnises tsoonis, teekond on märgistatud viitadega.

Hinna sees on karastus- ja alkohoolsed joogid, suupisted, kondiitritooted ning värsked ajalehed ja ajakirjad . Soovi korral saab kasutada erinevaid töövahendeid, nt personaalarvutit, faksi ja printerit, töötab WiFi. Samuti on olemas SAT-TV , duśiruum ja lendude infomonitorid. Suitsetamine on lubatud lennujaama parima vaatega terrassil. Nordea Lounge´i on võimalik kasutada selle lahtioleku aegadel ( täpsustage meie reisikonsultandiga ), kuid mitte varem kui 1,5 tundi enne tellimuslennu väljumist.

Tellides teenuse koos Aurinko reisipaketiga on ühekordne äriklassi ootesaali külastuse tasu 25,00 EUR (kuni 12 aastastele lastele 7,00 EUR). Lastele kuni 2 eluaastat on sissepääs tasuta.