Poreč – ekskursioonid ja lisateenused

Poreč 1
Poreč 2
Poreč 3
Poreč 4
Poreč 5
Poreč 6
Poreč 7
Poreč 8
Poreč 9
Poreč 10
Poreč 11
Poreč 12
Poreč 13
Poreč 14
Poreč 15
Poreč 16
Poreč 17
Poreč 18
Poreč 19
Poreč 20
Poreč 21
Poreč 22
Poreč 23
Poreč 24
Poreč 25
Poreč 1
Poreč 2
Poreč 3
Poreč 4
Poreč 5
Poreč 6
Poreč 7
Poreč 8
Poreč 9
Poreč 10
Poreč 11
Poreč 12
Poreč 13
Poreč 14
Poreč 15
Poreč 16
Poreč 17
Poreč 18
Poreč 19
Poreč 20
Poreč 21
Poreč 22
Poreč 23
Poreč 24
Poreč 25

EKSKURSIOONID JA LISATEENUSED

Istra pärlid

Istra pärlid

Reisi teekond kulgeb läbi maaliliste viinamarjaväljade ja õlipuuistanduste, punaste tasandike, roheliste orgude ning läbi väikeste armsate Istria külakeste. Esimene peatus on väikeses kaunis, Groznjani linnas, mis on koduks ja töökohaks paljudele kunstnike kommuunidele ja on tuntud kui Istra kunstnike keskus. Siin võtavad tunde ainult parimad muusikud ja andekad kunstnikud saavad inspiratsiooni oma suurepäraste taieste loomiseks. Seetõttu on linnas mitmeid erinevaid kunstigaleriisid ning ka muid erinevate loominguliste valdkondadega seotud asutusi. Sealt edasi suundutakse Livadesse, kus saab maitsta kohalikku veini ning trühvleid erinevates variatsioonides. Edasi külastatakse Motovuni linnakest oma imeliste vaadetega ja seejärel sõidetakse edasi Pazini linna, kus on lõunapeatus koos kohaliku väikese folkloorietendusega (etendus juhul kui grupis on min 20 reisijat).
Kestus
Terve päev, u 8:00-18:00
Hind
465,00 kunat/63,00 €
232,50 kunat/31,50 € laps vanuses 4-11. a
Hind sisaldab/lisatasu eest
Hind sisaldab lõunasööki
Ekskursioonipäev
Esmaspäev
Sulge

Veneetsia

Veneetsia

Hommikul sõidetakse laevaga välja Poreči sadamast ning peale umbes kolmetunnist sõitu katamaraaniga randutaksegi juba Veneetsias. Sissesõit Veneetsiasse on tõeliselt muljetavaldav elamus - ümberringi väikesed saarekesed, majesteetlikud kirikud ning elegantsed linnamajad.
Veneetsias saab igaüks aega oma äranägemise järgi veeta: võib tutvuda vaatamisväärsustega, jalutada vanalinna kitsatel tänavatel, istuda kohvikus või teha sisseoste. Lisatasu eest saab osaleda ka romantilisel gondlisõidul, sõita veetaksoga mööda kanaleid või külastada klaasitöökoda, kus valmivad kuulsad Murano klaasist tooted.  Laev Veneetsia sadamast tagasi Horvaatiasse väljub 16:30.
NB! Veneetsia ekskursioonile võtke kindlasti kaasa isikut tõendav dokument, sest sõidetakse teise riiki.
Kestus
Terve päev (u 7:30-19:30)
Hind
u 550 kunat/70 €, lisandub transfeeri tasu 35 kunat/5 €
u 275 kunat/35 € laps vanuses 7-13. a, lisandub transfeeri tasu 17,5 kunat/2,5 €
Hind sisaldab/lisatasu eest
Hind sisaldab laevapiletit
Ekskursioonipäev
Laupäev
Sulge

Plitvice järvede rahvuspark

Plitvice järvede rahvuspark

Rahvusvaheline ekskursioon. Plitvice rahvuspark on üks omanäolisemaid ja kaunimaid piirkondi kogu Horvaatias. Siin paikneb 16 maalilist järve, mitmeid karstikoopaid ja jugasid. Rahvuspark on Horvaatia vanim, asutatud 1949. a ja kantud ka UNESCO maailmapärandi nimistusse aastal 1979.
Sõidetakse mööda rannikut lõuna poole ja sõidu jooksul saab nautida imeliselt kauneid vaateid merele. Hiljem kui suund võetakse sisemaa poole, saab nautida aga hoopis teistlaadseid vaateid nii mäestikele kui ka tasandikele.
Plitvice järvede ala teeb eriliseks vee pidevalt muutuv värvus - vesi varieerub türkiissinisest roheliseni, siis jälle hallist helesiniseni.
Vee värvust mõjutavad eelkõige mineraalainete hulk vees ja päikesevalguse langemine järvele. Siin on ka väga liigirohke looma- ja taimestik - lausa 70 taimeliiki on endeemilised ehk ainult sellele piirkonnale omased. Seda looduse ilu saab nautida kas jalutades mööda puitsildasid, kogedes paadisõitu või liikudes elektrirongiga. Soovitame mugavat riietust ja sportlikke jalanõusid. Jalgsimatk pargis võtab aega umbes 3,5 tundi.
Kestus
Terve päev, u 7:30-22:00
Hind
750 kunat/100 €
620 kunat/83 € laps vanuses 7-18. a
Hind sisaldab/lisatasu eest
Hind sisaldab transporti, sissepääsu, lõunasööki
Lisatasu eest joogid lõunasöögi juurde
Ekskursioonipäev
Esmaspäev, neljapäev
Sulge

Brijuni saare rahvuspark

Brijuni saare rahvuspark

Rahvusvaheline ekskursioon. Brijuni saarestik koosneb 14 saarest, millest vaid 2 on asustatud. Rahvuspark on üks riigi ilusamaid. Kuulsa Jugoslaavia juhi Broz Tito suveresidents asus samuti siin. Saarel võib näha suurepärast kombinatsiooni erakordsest looduse ilust ning rikkalikku kultuurilist ja ajaloolist pärandit. Saare keskusest eemal asuvaid arheoloogilisi vaatamisväärsusi saab külastada rongiga: 1. sajandist pärinev Rooma villa Rustica varemed ja põnevate loomadega safaripark (sebrad, Somaalia lambad, veised, kaamelid, laamad ja isegi elevant) On märkimisväärne, et Veli Brijuni saarel on avastatud üle 200 dinosauruse jalajälje. Samuti on võimalik näha 16. sajandist pärit Veneetsia kindluses asuvat arheoloogiamuuseumit ja 15. sajandist pärinevat gooti stiilis kirikut.
Kestus
Terve päev, u 10:30-20:00
Hind
415,00 kunat/56 €
207,50 kunat/28 € laps vanuses 4-11. a
Hind sisaldab/lisatasu eest
Hind sisaldab transfeeri, laevasõitu, piletit rahvusparki
Ekskursioonipäev
Teisipäev
Sulge

Merereis Rovinji külastusega

Merereis Rovinji külastusega

Rahvusvaheline ekskursioon. See on päev täis päikest ja kauneid merevaateid. Laevaga sõidetakse välja Poreci sadamast. Seilatakse mööda rannikut lõuna poole. Tehakse peatused nii Rovinjis ja Vrsaris, kus jääb vaba aega omal käel ringi vaatamiseks  ning  ka ujumiseks. Imetletakse panoraamvaateid Limi kanalis (kohalik fjord). Lõunasöök laeva pardal.
Kestus
Terve päev, u 9:30-17:00
Hind
240 kunat/35,00 €
120 kunat/17,50 € laps vanuses 4-11. a
Hind sisaldab/lisatasu eest

Hind sisaldab (kaugematest hotellidest transfeeri), laevasõitu ja lõunat koos jookidega

Ekskursioonipäev
Mitmel päeval nädalas
Sulge

EKSKURSIOONID JA LISATEENUSED

Pakume teile valiku eestikeelseid ekskursioone, mille toimumise eelduseks on 20 osavõtjat. Juhul, kui soovijaid on vähem, siis on võimalik minna võõrkeelsetele ekskursioonidele. Nende toimumispäevad, hinnad ja marsruut võivad eestikeelsest ekskursiooniprogrammist erineda. Kohapeal saab ekskursioonide eest maksta ainult sularahas kunades. Lastele vanuses 4-11. a (Veneetsia puhul 7-13. a) kehtib üldjuhul soodustus kuni 50%. NB! Ekskursioonide hinnad ja programm võivad hooaja vältel muutuda. Täpsem info Aurinko reisiesindajatelt kohapeal!