VilladeAdeje

Villa de Adeje Beach *** al 1209 €

VilladeAdeje
Sulge

Villa de Adeje Beach

al. 1209 €

Hea asukohaga apartementhotell. Umbes 100 m kaugusele jäävad ostukeskused, erinevad söögikohad, baarid. Bussipeatus on umbes 250 m kaugusel. Rand hotellist u 500 m.
2007. a renoveeritud 6-8-korruselises hotellihoones on 3 lifti, retseptsioonis seifid. Avarad üldruumid, fuajee- ja basseinibaarid, kus saab ka einestada. Hotellis on 1 restoran, tasuline internetinurk ja tasuline wifi. Väike selvepesula, pagasiruum. Saab mängida võrkpalli, noolemängu, squashi ja lauatennist, lisatasu eest ka piljardit. Aegajalt korraldatakse meelelahutusüritusi nii täiskasvanutele kui lastele.
Hotelli aias 2 basseini, neist 1 soojendusega. Lastele on eraldatud täiskasvanute basseinist soojendusega osa. Basseiniterrassil on tasuta lamamistoolid, päiksevarjud ja madratsid lisatasu eest. Tasuta jõusaal, saun ja mullivann.

Be Live Playa la Arena

Be Live Experience Playa La Arena ****+ al 1349 €

Be Live Playa la Arena
Sulge

Be Live Experience Playa La Arena ****+

al. 1349 €

Hotell asub mäenõlval, Playa de la Arena keskuses. Laavakivirand on hotelli ees, teisel pool sõiduteed. Los Gigantese keskusesse on u 3 km. Mitmekülgseid teenuseid pakkuv hotell sobib nii peredele kui paaridele.
Heatasemelises 6-korruselises kõik hinnas hotellis on avarad ja luksuslikud üldruumid, palju rohelust, 7 lifti, 3 baari, 2 restorani, diskoteek, internet, wifi hotelli vestibüülis (tasuta), pesupesemisteenus, konverentsiruum 400-le inimesele, poed, autorent, garaaž (lisatasu). Avaral territooriumil on 2 täiskasvanute basseini, 1 vesiliurajaga lastebassein, tenniseväljak, petang, minigolf, lauatennis, piljard, aeroobika, jõusaal, ilusalong. Lastele mänguväljak. Meelelahutusüritused toimuvad nii päeval kui õhtul.
Hotell asub mäeküljel, mistõttu on seal palju treppe ja kõrguserinevusi. Hotelli lähedal on mitmeid restorane ja kauplusi.

Hotelli juurde ehitatakse uut basseini, mis peaks täielikult valmima aprilli lõpuks 2019. Tööd ei tohiks põhjustada müra ega puhkajaid häirida, aga ehitusplats on osadest tubadest näha.

SandosSanBlas

Sandos San Blas ***** al 1619 €

SandosSanBlas
Sulge

Sandos San Blas

al. 1619 €

Luksuslikus hotellis veedavad mõnusa puhkuse nii pered, paarid kui ka üksinda reisivad inimesed. Hotellis on 4 baari, 2 restorani, jalgrattarent, konverentsiruumid, parkimisplats. Samuti on siin ka suur valik sportimisvõimalusi - saab mängida tennist, korvpalli ja rannavõrkpalli, aerutada tehisjärvel ja külastada jõusaali. Hotellis on kokku 8 basseini, osad neist soojendusega - mitu jõekujulist basseini ning kaks basseini on mõeldud vaid täiskasvanutele. Basseinirätikuid saab hotellist deposiidi eest. Lastele on kaks basseini ja mängutuba. Meelelahutusüritusi korraldatakse kogu päeva vältel nii lastele kui täiskasvanutele. Hotelli spaas pakutakse erinevaid iluhoolitsusi. Hotelli kõrval on Golf de Suri golfiväljak.

Looduskaitsealal asuv hotell on ehitatud loodussäästlikult ning sealt avaneb lummav vaade ookeanile ja mägedele. Meeldivalt sisustatud ja avarad toad on kaitstud helikindlate akendega.

NB! Sandos San Blas hotelli ees on kivine rand, kus saab küll päikest võtta, aga seal on keelatud ujuda väga tugevate hoovuste tõttu.

Hotellist viib tasuta buss kaks korda päevas Playa de las Américasse. Surfarite meelispaik El Medano tuuline rand on u 8 km kaugusel. Lähedal asuvas Los Abrigose külas on mõned väiksed poed ja restoranid. Hotelli võib kostuda lähedal asuva lennujaama müra.