PlayaOlid

Playa Olid ***+ al 1019 €

PlayaOlid
Sulge

Playa Olid

al. 1019 €

2017.a täielikult renoveeritud hotel koosneb neljast hoonest, 24h avatud retseptsioon, restoran, baarid, siseõuel on basseinid täiskasvanutele ning lastele. Noortele on mängude tuba, kus saab mängida lauatennist, noolemängu, erinevaid lauamänge ning Playstationil. Väiksematele lastele on miniklubi ja mänguväljak. Hotellis korraldatakse meelelahutusüritusi nii lastele kui täiskasvanutele nii päeval kui õhtuti.
Osadesse tubadesse võib kostuda lähedal asuva elava liiklusega sõidutee müra.

Turbo Club

Turbo Club ***+ al 1049 €

Turbo Club
Sulge

Mõnus kõik hinnas puhkus

al. 1049 €

Perede hulgas populaarne kõik hinnas hotell paikneb Maspalomase bangalopiirkonnas, turu ja lõbustuspargi Holiday World lähedal. Playa del Inglesi keskus jääb u 25 ning Melonerase keskus 35 minutilise jalutuskäigu kaugusele. Ka randa jõuab jalgsi u 30 minutiga, kuid hotellist saab sinna ka tasuta bussiga (u 3 korda päevas). Liinibussi peatus on hotellist u 400 m kaugusel. Transfeeribuss peatub hotelli ees.

Hotellis on 24 h avatud retseptsioon, restoran ja baar, Wifi on lisatasu eest (u 6 eur/päev või 20 eur/nädal). Hotellis on ka selvepesula, parkimisala ja minimarket.

Hotellis on kaks basseiniala. Ühel neist toimub päevasel ajal palju meelelahutusüritusi, teine basseiniala on rahulikum. Üks täiskasvanute basseinidest on soojendusega (u 23 kraadi). Lastebasseini sügavus on 70 cm. Lastele on mängutuba ja mänguväljak ning 4-12 a lastele mõeldud miniklubi. Alla 4 aastased võivad mängima tulla koos lapsevanemaga. Tasuta saab mängida pingpongi ja minigolfi, piljard lisatasu eest.

VilladeAdeje

Villa de Adeje Beach *** al 849 €

VilladeAdeje
Sulge

Villa de Adeje Beach

al. 849 €

Hea asukohaga apartementhotell. Umbes 100 m kaugusele jäävad ostukeskused, erinevad söögikohad, baarid. Bussipeatus on umbes 250 m kaugusel. Rand hotellist u 500 m.
2007. a renoveeritud 6-8-korruselises hotellihoones on 3 lifti, retseptsioonis seifid. Avarad üldruumid, fuajee- ja basseinibaarid, kus saab ka einestada. Hotellis on 1 restoran, tasuline internetinurk ja tasuline wifi. Väike selvepesula, pagasiruum. Saab mängida võrkpalli, noolemängu, squashi ja lauatennist, lisatasu eest ka piljardit. Aegajalt korraldatakse meelelahutusüritusi nii täiskasvanutele kui lastele.
Hotelli aias 2 basseini, neist 1 soojendusega. Lastele on eraldatud täiskasvanute basseinist soojendusega osa. Basseiniterrassil on tasuta lamamistoolid, päiksevarjud ja madratsid lisatasu eest. Tasuta jõusaal, saun ja mullivann.

Tamaimo

Tamaimo Tropical *** al 869 €

Tamaimo
Sulge

Tamaimo Tropical

al. 869 €

Hea asukohaga apartementhotell Los Gigantese keskuse lähedal. Hotelli läheduses on mitmeid häid restorane ning supermarket. Avaral õuealal on palju rohelust, 3 bassein, 2 lastebasseini, lamamistoolid ja päikesevarjud. Hotellis 2 restorani, 2 baari, diskobaar ja basseinibaar. Mängida saab lauatennist, petanki ja minigolfi, hotellis 2 tenniseväljakut. Päeval ja õhtul meelelahutusüritused täiskasvanutele ja lastele. Üldruumides wifi lisatasu eest.
Hotell ei sobi liikumisraskustega inimestele, kuna asub mäenõlval ning territooriumil on palju treppe.
2018 sügisest alustati järk-järgulise tubade ja hotelli renoveerimisega. Korraga remonditakse u 40 tuba ja ehitusmüra võib osades tubades puhkajaid häirida. Töid teostatakse E-L kl 8:00 - 18:00.
01.10.18 alanud remonditöödega seoses on remondis veel üks väiksem bassein. Põhibassein ja lastebassein on külastajatele avatud. Töid teostatakse esmaspäevast laupäevani (8:00-18:00). 8.01.19 alustatakse hotelli teise osa tubade renoveerimistöid, mis peaks lõppema orienteeruvalt märtsi lõpuks.

Mirador Maspalomas Dunas

Mirador Maspalomas by Dunas *** al 1079 €

Mirador Maspalomas Dunas
Sulge

Avara basseinialaga kõik hinnas hotell

al. 799 €

Hotell asub Sonnenlandi piirkonnas, restoranidest, kauplustest ning El Tablero küla kaubanduskeskusest u 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Nii Melonerase kui Playa del Inglesi keskusesse on kõndida u 35 minutit. Maspalomase randa saab mitu korda päevas tasuta hotellibussiga. Hotelli lähedalt kulgeb kiirtee.

Hotellis on 24 h avatud retseptsioon, restoran ja kaks baari. Kõik hinnas söögikorrad serveeritakse Rootsi lauaga restoranis, soolaseid ja magusaid snäkke ning alkohoolseid jooke ja karastusjooke pakutakse basseinibaaris (10:30-23:00). Mitu korda nädalas päevased ja õhtused meelelahutusüritused täiskasvanutele ja lastele. Hotellis on tasuta wifi.

2017. a renoveeritud ruumikad hotellitoad paiknevad kuues hoones. Bangalokompleksi keskel paikneb avar päikeseterrass, kus on kaks soojendusega täiskasvanute basseini (väiksema basseini soojendus töötab novembrist aprillini, u 22-23 kraadi), jacuzzi ning soojendusega lastebassein. Lastele on ka mänguväljak ja miniklubi. Tasulised basseini- ja rannarätikud. Saab lauatennist ja piljardit (lisatasu) mängida.

NB! Osadesse tubadesse kostub basseiniala melu ning liiklusmüra

Paradise Lago Taurito

Paradise Lago Taurito*** al 1099 €

Paradise Lago Taurito
Sulge

Kõik hinnas veepargiga hotell otse rannas

al. 1099 €

Suurepärase asukohaga hotell Playa Taurito küla keskuses, otse mere ääres, kus on erinevad veespordivõimalused. Transfeeribuss peatub hotellist u 100 m kaugusel, liinibusside peatus u 300 m.

Hotellis on 24 h avatud retseptsioon. Suurel hotelliterritooriumil on Rootsi lauaga pearestoran, kus lastele on oma laud ning basseinibaar. Fuajees tasuta wifi, kiirem wifi (1MB) lisatasu eest (7 eur/päev või 30 eur/nädal). Hotellis on tasuline parkimisala. Päevased ja õhtused meelelahutusüritused täiskasvanutele ja lastele & teismelistele (näomaalingud, detektiivide klubi, kunstipäevad, minidisko, karaoke). Lastele on miniklubi (avatud 11:15-13:00 ning 15:15-17:00) ning mänguväljak. Kohe hotelli kõrval on toidukauplus (08:00-22:00) ning suveniiripood.

Palmidega ääristatud päikeseterras asub hotelli ja ranna vahel. Siin on lisaks soojendusega (u 23 kraadi, töötab novembrist aprilli keskpaigani) täiskasvanute basseinile ning lastebasseinile ka veepark (10:00-18:00). Veepargi basseinides ja atraktsioonidel on soojenduseta merevesi. 7 liumäge on üle 10 aastastele lastele (pikkuse alammäär 120 cm), väiksematele (al. 6 a) on 6 liumäge ning piraadilaevaga lastebassein. Veepargis on laisk jõgi ja tasuta lamamistoolid, kõik hinnas snäkkrestoran, kust kell 12:30-14:30 saab võileibu, hamburgereid, hotdoge jms. Basseinirätikud lisatasu eest 1 eur/päev, deposiiditasu u 12 eur/rätik. Hotellis on tasuline Krabi spaa, kus on hea varustusega jõusaal, jacuzzi, pakutakse erinevaid tervise- ja iluprotseduure. Lisatasu eest saab tennist, padelit, squashi, minigolfi, võrkpalli, dartsi, lauatennist mängida ning vibu lasta.

NB! Osadesse tubadesse võib kostuda kompleki peaväljakult Plaza Arenalt kostuv melu ning lähedalasuva sõidutee liiklusmüra.

Be Live Playa la Arena

Be Live Experience Playa La Arena ****+ al 879 €

Be Live Playa la Arena
Sulge

Be Live Experience Playa La Arena ****+

al. 879 €

Hotell asub mäenõlval, Playa de la Arena keskuses. Laavakivirand on hotelli ees, teisel pool sõiduteed. Los Gigantese keskusesse on u 3 km. Mitmekülgseid teenuseid pakkuv hotell sobib nii peredele kui paaridele.
Heatasemelises 6-korruselises kõik hinnas hotellis on avarad ja luksuslikud üldruumid, palju rohelust, 7 lifti, 3 baari, 2 restorani, diskoteek, internet, wifi hotelli vestibüülis (tasuta), pesupesemisteenus, konverentsiruum 400-le inimesele, poed, autorent, garaaž (lisatasu). Avaral territooriumil on 2 täiskasvanute basseini, 1 vesiliurajaga lastebassein, tenniseväljak, petang, minigolf, lauatennis, piljard, aeroobika, jõusaal, ilusalong. Lastele mänguväljak. Meelelahutusüritused toimuvad nii päeval kui õhtul.
Hotell asub mäeküljel, mistõttu on seal palju treppe ja kõrguserinevusi. Hotelli lähedal on mitmeid restorane ja kauplusi.

Hotelli juurde ehitatakse uut basseini, mis peaks täielikult valmima aprilli lõpuks 2019. Tööd ei tohiks põhjustada müra ega puhkajaid häirida, aga ehitusplats on osadest tubadest näha.

Paradise Costa Taurito

Paradise Costa Taurito**** al 1099 €

Paradise Costa Taurito
Sulge

Rahulik kõik hinnas puhkus

al. 1099 €

Hotell asub Playa Taurito keskuses, rannast kiviviske kaugusel. Väike hotell sobib eelkõige rahulikku ümbrust hindavatele paaridele. Transfeeribuss peatub hotelli ees, liinibusside peatussse on 50 m. Hotell on osa suuremast kompleksist, kus kõik pakutavad teenused on ristkasutuses.

Hotellis on 24 h avatud retseptsioon, avarad üldruumid, terrassiga restoran ja kaks baari, tasuline parkimisala. Kompleksi peaväljakul on pea igal õhtul mõni etendus või üritus.

Väike basseini ja jacuzziga päikeseterrass paikneb aia roheluses. Basseini- ja rannarätikud deposiiditasu eest. Costa Taurito külalised pääsevad tasuta lähedalasuvasse Lago Oasis veeparki ning naaberhotell Valle Taurito jõusaali. Listasu eest saab mõnuleda ka Krabi spaas.

Tenerife

Iberostar Las Dalias **** al. 909 €

Tenerife
Sulge

Iberostar Las Dalias ****

al. 909 €

Hea asukohaga hotell Costa Adeje piirkonnas. Hotelli läheduses on mitmeid poode, restorane ja kohvikuid. Hotelli ees on bussipeatus. Playa de las Americase keskus on mõõduka jalutuskäigu kaugusel. Heatasemeline hotell, kus on 9 korrust, 3 lifti. Hotellis on 2 restorani, mitu baari, konverentsiruumid kuni 120 inimesele, kauplused ja juuksur, internetikohvik ning WiFi kogu hotellis (tasuta). Hotellil on 2 basseini täiskasvanutele ning 1 lastele, avar päikeseterrass, lamamistoolid. Basseinirätikud (deposiidi eest). Massaaž, jõusaal. Meelelahutusüritused päeval ning õhtuti elav muusika. Lastele mänguväljak ja miniklubi (4-12. a).

AboraContinental

Abora Continental by Lopesan ****+ al. 1149 €

AboraContinental
Sulge

Kõik hinnas perehotell

al. 1149 €

Kõik hinnas Abora Continental by Lopesan (endise nimega IFA Continental) on suurepärase asukohaga hotell Playa de los Cochinose ranna ja Playa del Inglési keskuse lähedal. Lühikese jalutuskäigu kaugusele jäävad nii kauplused kui restoranid-baarid.

2018.a suvel täies ulatuses renoveeritud hotellis on 24 h avatud retseptsioon, tasuta wifi, restoran ja 2 baari, lift, minimarket, rõivakauplus, jalgrattarent, tasuline parkla. Lastele on mänguväljak ning 4-12 aastastele mõeldud miniklubi.

Avara hotelliaia roheluses on kaks basseiniala, kus on 2 täiskasvanute ja 1 lastebassein (50-100 m). Üks basseinidest on soojendusega (u 23 kraadi). Basseini- ja rannarätikud lisatasu eest. Ühel basseinialal toimuvad iga päev meelelahutusüritused. Hotellis on jõusaal. Lisatasu eest saab mängida piljardit ja lauahokit.

Kõik hinnas sisaldab hommiku-, lõuna- ja õhtusööke ning toidukordade vahelisi snäkke ja mittealkohoolseid kohalikke jooke restoranide ja baaride lahtiolekuaegadel. Kohalikke alkohoolseid jookse pakutakse kell 10:00-23:30. Fuajeebaari kõrval on ka iseteeninduslett, kust saab 24 h ööpäevas karastusjooke, õlut ja veini võtta. Jäätist pakutakse lõuna- ja õhtusöögi ajal.

Labranda-Riviera

Labranda Riviera Marina **** al 1099 €

Labranda-Riviera
Sulge

Kõik hinnas rannahotell

al. 1099 €

Terrakotapunane Labranda Riviera Marina hotellihoone paikneb Playa del Cura külas, vaikses ümbruses, otse mere ääres. Playa del Cura keskus jääb u 300 m kaugusele. Bussipeatus on hotellist u 200 m kaugusel.

Hotellis on 24 h avatud retseptsioon, tasuta wifi, selvepesula, avar ja valgusküllane restoran. ning baar. Päevane ja õhtune meelelahutusprogramm, selvepesula.

Hotelli lahutab rannast vaid aia roheluses paiknev päikeseterrass, kus on basseinid, jacuzzi, lamamistoolid ja varjud ning basseinibaar. Rannale ning promenaadile pääseb otse basseinialallt. Lastebasseini sügavus on u 30 cm, basseini- ja rattarätikud deposiiditasu eest. Soojendusega peabasseini ja lastebasseini temperatuur on u 25 kraadi. Saab petanki, piljardit ja rannavollet mängida.

Kõik hinnas sisaldab hommiku-, lõuna- ja õhtusööki Rootsi lauas ning toidukordade vahelisi snäkke, kohalikke alkohoolseid ja mittealkohoolseid jooke kell 10:00-23:00.

Mogan Princess & Beach Club

Mogan Princess & Beach Club **** al 1199 €

Mogan Princess & Beach Club
Sulge

Ilusate merevaadetega kõik hinnas hotell

al. 1199 €

Avar ja valgusküllane hotell Mogan Princess & Beach Club asub Taurito mäenõlval, kust avanevad kaunid vaated ookeanile.

Hotellis on 3 basseini, millest üks on mõeldud vaid täiskasvanutele, suur bassein, mis on talveperioodil soojendusega ning lastebassein.
Basseinirätikud ( tasuta vahetus 2x nädalas).
Mitu korda päevas käib tasuta buss alla randa, kus hotellil on oma rannabaar. Rannabaaris pakutavad joogid kuuluvad kõik hinnas teenuse hulka.
Rannatoolid ja varjud rannas lisatasu eest.
Hotelli animatsioonimeeskond korraldab erinevaid sportlikke tegevusi päevasel ajal ning meeleolukaid etendusi õhtuti.

Kuna hotell asub mäenõlval on hotelli territooriumil palju treppe ja kõrguseerinevusi.

Labranda Playa Bonita

Labranda Playa Bonita **** al 1199 €

Labranda Playa Bonita
Sulge

Modernne kõik hinnas hotell keskuses

al. 1199 €

2014. a täies ulatuses renoveeritud hotell paikneb Playa del Inglesi keskuses, ranna lähedal. Transfeeribuss peatub hotelli ees, liinibussipeatus on hotellist u 50 m kaugusel.

Hotellis on 24 h avatud retseptsioon, kahe väliterrassiga restoran ja kaks baari. Stiilses chill-out baaris saab nautida sumedaid õhtuid ja lõbusat meelelahutusprogrammi. Aias on laste mänguväljak, mis on kohtumispaigaks 4-12 a lastele mõeldud miniklubile. Hotellis on tasuta wifi, tasuline parkimisala

Hotelli südameks on mõnus basseini ja baariga päikeseterrass. Basseini soojendus töötab hotelli poolt määratud aegadel, basseini- ja rannarätikud deposiiditasu eest. Iga päev toimub veeaeroobika. Playa Bonita külalised võivad tasuta käia ka lähedalasuva Labranda Marieta hotelli jõusaalis.

Kõik hinnas sisaldab hommiku-, lõuna- ja õhtusööki Rootsi lauas ning toidukordade vahelisi snäkke, alkohoolseid ja mittealkohoolseid kohalikke jooke kell 10:00-00:00.

Paradise Valle Taurito

Paradise Valle Taurito**** al 1229 €

Paradise Valle Taurito
Sulge

Kõik hinnas ranna lähedal

al. 1229 €

Transfeeribuss peatub hotelli ees, liinibussi peatus u 50 m. Hotell on osa suuremast kompleksist, kus kõik pakutavad teenused on ristkasutuses.

Hotellis on 24 h avatud retseptsioon, restoran ja baar, parkimisala. Kogu hotellis tasuta wifi. Internetipunkt hinnaga u 3,50 e/30 min.

Soojendusega (u 23 kraadi, töötab novembrist märtsi lõpuni) bassein paikneb hotelli merepoolses osas. Lastebasseini sügavus on 35 cm. Basseinirätikud u 10 eurose deposiiditasu eest. Lago Oasis veepark paikneb kohe üle tee ja on hotellikülalistele tasuta. Veepargi basseinides ja atraktsioonidel on soojenduseta merevesi. 7 liumäge on üle 10 aastastele lastele (pikkuse alammäär 120 cm), väiksematele (al. 6 a) on 6 liumäge ning piraadilaevaga lastebassein. Veepargis on laisk jõgi ja tasuta lamamistoolid. Kompleksis on ka tasuline Krabi spaa, kuhu on oodatud külalised alates 15 eluaastast. Spaas on hea varustusega jõusaal, jacuzzi, pakutakse erinevaid tervise- ja iluprotseduure. Sissepääs u 10 eur. Lisatasu eest saab tennist, padelit, squashi, minigolfi, võrkpalli, dartsi, lauatennist mängida ning vibu lasta.

NB! Osadesse tubadesse võib kostuda kompleki peaväljakult Plaza Arenalt kostuv melu ning lähedalasuva sõidutee liiklusmüra.

Abora Catarina

Abora Catarina by Lopesan **** al 1219 €

Abora Catarina
Sulge

Kõik hinnas perehotell liivadüünide naabruses

al. 1219 €

Heatasemeline Abora Catarina by Lopesan (endise nimega IFA Catarina) paikneb Tirajana tänava lõpus, idülliliste liivadüünide naabruses. Hotelli lähedusse jäävad nii Playa del Inglési restoranid ja baarid kui ka Cita kaubanduskeskus. Rannapromenaad on vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel, kuid sinna saab mitu korda päevas sõita ka tasuta hotellibussiga.

2017. a täies ulatuses renoveeritud hotellis on 24 h avatud retseptsioon, 2 restorani ja 4 baari, lift, tasuline parkimisala, tasuta wifi. Päevane ja õhtune meelelahutusprogramm nii täiskasvanuile kui lastele.

Kaunis aias on kaks basseiniala, kus on kaks soojendusega täiskasvanute basseini, jacuzzi ja üks soojendusega lastebassein (sügavus u 40 cm). Basseinivee temperatuur u 23 kraadi, soojendus töötab hotelli poolt määratud aegadel. Basseinirätikud lisatasu eest. Rahulikumat äraolemist võib nautida lamamistoolide ja varjudega muruplatsil, hotelli katusel on ka päikeseterass nudistidele. Hotellis on tasuline tenniseväljak, väike jõusaal, harrastada saab veeaeroobikat. Lastele on nii mängutuba kui -väljak ning miniklubi 4-12 a lastele, mis töötab kuuel päeval nädalas.

Kõik hinnas sisaldab hommiku-, lõuna- ja õhtusööke ning toidukordade vahelisi snäkke, alkohoolseid ja mittealkohoolseid kohalikke jooke kell 11:00-23:30.

Osadesse tubadesse võib kostuda hotelli meelelahtusprogrammi melu ning tänavamüra.

SandosSanBlas

Sandos San Blas ***** al 1019 €

SandosSanBlas
Sulge

Sandos San Blas

al. 1019 €

Luksuslikus hotellis veedavad mõnusa puhkuse nii pered, paarid kui ka üksinda reisivad inimesed. Hotellis on 4 baari, 2 restorani, jalgrattarent, konverentsiruumid, parkimisplats. Samuti on siin ka suur valik sportimisvõimalusi - saab mängida tennist, korvpalli ja rannavõrkpalli, aerutada tehisjärvel ja külastada jõusaali. Hotellis on kokku 8 basseini, osad neist soojendusega - mitu jõekujulist basseini ning kaks basseini on mõeldud vaid täiskasvanutele. Basseinirätikuid saab hotellist deposiidi eest. Lastele on kaks basseini ja mängutuba. Meelelahutusüritusi korraldatakse kogu päeva vältel nii lastele kui täiskasvanutele. Hotelli spaas pakutakse erinevaid iluhoolitsusi. Hotelli kõrval on Golf de Suri golfiväljak.

Looduskaitsealal asuv hotell on ehitatud loodussäästlikult ning sealt avaneb lummav vaade ookeanile ja mägedele. Meeldivalt sisustatud ja avarad toad on kaitstud helikindlate akendega.

NB! Sandos San Blas hotelli ees on kivine rand, kus saab küll päikest võtta, aga seal on keelatud ujuda väga tugevate hoovuste tõttu.

Hotellist viib tasuta buss kaks korda päevas Playa de las Américasse. Surfarite meelispaik El Medano tuuline rand on u 8 km kaugusel. Lähedal asuvas Los Abrigose külas on mõned väiksed poed ja restoranid. Hotelli võib kostuda lähedal asuva lennujaama müra.