Ärge unustage reisikindlustust!
Reisikindlustus katab kulud, mis on seotud nii ootamatute tervisehädade kui ka paljude muude ebameeldivustega kodust eemal.
Rohkem infot kindlustuse kohta leiate siit.

Sulge

Smartlynx Airlines tellimuslendudel saab sooja toitu ja laiemat söögivalikut ainult ettetellimisel. Toidu valik on erinev sõltuvalt lennu sihtkohast ja lennu ajast, kuid kunagi ei kattu pardal pakutavaga. Vabamüügi valikusse jääb vaid väike kogus võileibu ja salat, seetõttu soovitame lisatoidu ette tellida. Tellimust tehes tuleb arvestada, et toitu saab tellida, kui väljalennuni Tallinnast on jäänud rohkem kui 48 tundi. Väljumisel sihtkohast peab tellimus olema esitatud hiljemalt 72 tundi enne väljalendu.

Rohkem infot toitude tellimisest Smartlynx Airlines lendudele leiate siit
Rohkem infot toitude tellimisest Nordica lendudele leiate siit
Rohkem infot toitude tellimisest Air Balticu lendudele leiate siit

Finnair muudab oma pardatoitlustuse kontseptsiooni ja alates 1. novembrist muutub alkohol (k.a vein ja õlu) tasuliseks Finnairi pikamaalendudel. Muutus puudutab ka Aurinko korraldatavaid Kuuba, Mehhiko ja Dominikaani reise, kus lennud toimuvad Finnairiga. Karastusjoogid, vesi ja mahl on endiselt tasuta.

Sulge

Äriklassi Lounge on mõeldud mugavust hindavale reisijale, kes soovib oma lennueelset ooteaega veeta kõige meeldivamal viisil. Äriklassi Lounge pakub võimalusi meelelahutuseks, lugemiseks, töötegemiseks ning üksi või reisiseltskonnaga reisiks ettevalmistuste tegemiseks. Äriklassi Lounge asub reisiterminali kinnises tsoonis, teekond on märgistatud viitadega.

Hinna sees on karastus- ja alkohoolsed joogid, suupisted, kondiitritooted ning värsked ajalehed ja ajakirjad. Soovi korral saab kasutada erinevaid töövahendeid, nt personaalarvutit, faksi ja printerit, töötab wifi. Samuti on olemas SAT-TV, duśiruum ja lendude infomonitorid. Suitsetamine on lubatud lennujaama parima vaatega terrassil. Äriklassi Lounge`i on võimalik kasutada selle lahtioleku aegadel (täpsustage meie reisikonsultandiga), kuid mitte varem kui 1,5 tundi enne tellimuslennu väljumist.

Tellides teenuse koos Aurinko reisipaketiga on ühekordne äriklassi ootesaali külastuse tasu 24,00 eurot (kuni 12 aastastele lastele 7,00 eurot). Lastele kuni 2 eluaastat on sissepääs tasuta.

Sulge