Marrakech

Marrakech 1
Marrakech 2
Marrakech 3
Marrakech 4
Marrakech 5
Marrakech 6
Marrakech 7
Marrakech 8
Marrakech 9
Marrakech 10
Marrakech 11
Marrakech 12
Marrakech 1
Marrakech 2
Marrakech 3
Marrakech 4
Marrakech 5
Marrakech 6
Marrakech 7
Marrakech 8
Marrakech 9
Marrakech 10
Marrakech 11
Marrakech 12

Muinasjutuvestjate linn

Marrakech on müstiline ning eksootiline puhkusesihtkoht, mille südameks on legendaarne Muinasjutuvestjate väljak ehk Jemaa el Fna. Väljakul ja turul keeb elu varavalgest hilisõhtuni - võib näha akrobaate, maotaltsutajaid, ennustajaid, jutuvestjad, tantsijaid, trummareid, vee- ja puuviljamüüjaid ning söögipakkujaid. Marrakechis on mitmekesine restoranivalik, eriti vanalinnas on palju traditsioonilisi Maroko restorane. Sisseoste võib teha nii Marrakechi vanalinna ehk medina käänuliste tänavate labürindis või moodsa linnaosa butiikides. Marrakechi kuumi õhtuid on mõnus veeta hotelli katuseterrassi diivanil lesides ning…

Marrakech on müstiline ning eksootiline puhkusesihtkoht, mille südameks on legendaarne Muinasjutuvestjate väljak ehk Jemaa el Fna. Väljakul ja turul keeb elu varavalgest hilisõhtuni - võib näha akrobaate, maotaltsutajaid, ennustajaid, jutuvestjad, tantsijaid, trummareid, vee- ja puuviljamüüjaid ning söögipakkujaid. Marrakechis on mitmekesine restoranivalik, eriti vanalinnas on palju traditsioonilisi Maroko restorane. Sisseoste võib teha nii Marrakechi vanalinna ehk medina käänuliste tänavate labürindis või moodsa linnaosa butiikides. Marrakechi kuumi õhtuid on mõnus veeta hotelli katuseterrassi diivanil lesides ning linnavaadet nautides, aga ka kohalikes elava muusikaga baarides või diskoteekides aega veetes.  

Aurinko pakub võimalust kas terve nädala ehedas Maroko linnas Marrakechis puhata või valida kombineeritud puhkus mereäärses Agadiris ning sisemaal paiknevas Marrakechis. 1. ehk saabumisjärgne öö veedetakse Agadiris, järgmisel hommikul sõidetakse Marrakechi, kus majututakse 3 järgnevat ööd ning viimased 3 ööd taaskord Agadiris. Transfeerid on paketi hinna sees. NB! Aurinko esindajat Marrakechis ei ole, Agadiri esindajatega saab ühendust telefoni teel.

Loe lisa +
Otsi hinda
Keskmine päevatemperatuur talvel Detsember 19°C Jaanuar 18°C Veebruar 20°C

Aastaringne ilmainfo

Sihtkoha eelised

 • Eksootiline reisisihtkoht, palju vaatamisväärsusi
 • Suurepärased ostuvõimalused
 • Restorane ja kohvikuid leidub igale maitsele

Reisipaketi info

 • Lennud:

  Lennufirma Smartlynx, lennuaeg u 6 tundi

 •  Lennujaamatransfeerid:

  Lennujaam-Marrakech u 260 km, sõiduaeg u 3,5 t.

Lisainfo sihtkohast

Reisid otselennuga Tallinnast

 1. Lend Smartlynxiga, eestikeelne pardateenindus, 15+5 kg tasuta pagasit
 2. Broneerimisel ettemaks 20 % inimese kohta, lõppsumma 28 päeva enne reisi
 3. Teenindus ja ekskursioonid sihtkohas eesti keeles. Kõik Aurinko reisiesindajad suhtlevad ka inglise ja vene keeles