Karafuu Beach Resort & Spa

  • Sansibar, Tansaania

Hotell paikneb palmidega ääristatud liivarannas, kus on ka sukeldumiskeskus. Sansibaril on iga 6 tunni tagant tõus ja mõõn. Kuivõrd mõõna korral taganeb meri rannast mitme meetri ulatuses, siis on hotell merre jalgraja ehitanud, mida mööda jõuab liivase põhjaga laguuni. Seega on Karafuu Beachi rannas võimalik ujuda nii tõusu kui mõõna ajal. Pingwe küla jääb hotellist paariminutilise ja Kae Beachist 5-minutilise autosõidu kaugusel.

Hotellis on kaks restorani. Üks neist paikneb 200 m rannast eemal, so vee peal hõljuv restoran. Hotellis on 24 ha avatud retseptsioon, tasuline wifi.

Hotellis on kaks basseini, spaa, jõusaal, 2 tenniseväljakut. Mängude toas piljard, lauatennis, darts.

Otsi hinda

Toatüübid

1) Aiavaatega standardtuba, hommiku- ja õhtusöök 

Aiavaatega toad paiknevad mäeküljel. Ruumikates traditsioonilise sisustusega tubades konditsioneer, laeventilaator, TV, seif, wifi, minibaar, aiavaatega terrass. Vannitoas dušinurk, wc, föön.

Lisatasu eest

1) Kahene tuba ühele inimesele

Eritellimisel:

2) Terrassiga Bondeni toad - paiknevad hotelli uues Bondeni tiivas, üleval mäeküljel, kus on konditsioneeritud jõusaal, basseiniäärne restoran ja baar.
3) Cottage toad - paiknevad merele lähemal kui aiavaatega ja Bondeni tiiva toad. Osadest tubadest avaneb külgmerevaade. Vannituba on Carrara marmorist.
4) Juuniorsviidid - otsemerevaatega toad. Sviidid ja juuniorsviidid paiknevad merele kõige lähemal. Vannituba on Carrara marmorist.
4) Sviiid - otsemerevaatega toad koosnevad elu- ja magamistoast. Svidi juures aias on välidušš.

Lisatasusid ja soodustusi näete broneerimisel.

Hotelliinfo

Aadress

Pingwe, Sansibar

Kohalik kategooria

Internet
ei